Fala Świekatowo - strona nieoficjalna

• FALA ŚWIEKATOWO - Victoria Koronowo 15:00 (wyjazd)
  • Wyniki ostatniej kolejki:

pon.

A-klasa » Bydgoszcz I

zostaw wiadomość
status Gadu-Gadu

Brak aktywnych ankiet.

Odzyskaliśmy pozycję lidera!!!

• autor: fugi0011, 2016-11-14 08:41

Przez większą część rundy jesiennej rozgrywek A klasy gr. I, to Fala była liderem. Przodownictwo straciliśmy po porażce  (jedynej w tej rundzie) z Tucholanką, lecz już po kolejnych dwóch kolejkach odzyskaliśmy fotel lidera, w którym będziemy zasiadać do..........................? No właśnie, na pewno do wiosny!!! To że powróciliśmy na pozycję lidera to zasługa kolektywu który stworzyli nasi zawodnicy w meczu z faworyzowanym Startem Pruszcz. Walką,  zaangażowaniem, realizacją założeń taktycznych, pokonaliśmy przeciwnika który dobrze operował piłką ( duża przewaga w posiadaniu piłki), lecz nie potrafił przełożyć tego na sytuacje bramkowe ( nawet drużyny z końca tabeli miały w meczach z Falą więcej sytuacji bramkowych).

Startowcy po kolejnej porażce  z Falą,  spadli z pierwszego na trzecie miejsce ( ciekawie będzie w pierwszym meczu rundy wiosennej pomiędzy Startem a Tucholanką). Nie mniej emocji wzbudzi zapewne mecz Gromu z Falą. Bardzo ciekawie zapowiada się walka o awans do V ligi. Jesień dla Startu Pruszcz, dla kogo wiosna......................???

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Trening - 28.01.2011
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.